MS-V-HOKEJI.cz

CERESITOficiální sponzor

Švédsko
2:4
Česko

# čas situace
To je z dnešního dění v Moskvě vše, opět se přihlásíme zítra v 15:15 českého času, kdy bude na programu utkání Švýcarska proti Dánsku. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek pondělního večera, zítra opět napočtenou.
Češi zatím oslavili na turnaji tři vítězství ve třech zápasech, vedou tabulku skupiny A a nyní je čekají dva dny volna.
Na stadionu právě dohrála státní hymna České republiky, hráči se ještě loučí s fanoušky.
Střely na branku po třetí třetině:

13:9.

Střely celkem:

28:33.
Za tým Švédska přebírá cenu Eric Gustafsson I. Za tým České republiky je to Michal Birner, který dnes sám vybojoval dva góly a ještě na jeden přihrál.
Následuje ceremonie předávání cen nejlepším hráčům utkání.
A je to tu! Český tým poráží Švédsko po velmi sympatickém výkonu, kdy sice v první třetině prohrával o dva góly, ale ve druhém a třetím dějství předvedl skvělý bojovný výkon. Výhra je to pro svěřence trenéra Vůjtka rozhodně zasloužená.
Konec zápasu.
59:47 Řepík o kousek minul prázdnou bránu!
59:31 Švédové kombinují v pásmu, ale tohle už vypadá nadějně!
59:15 Vhazování po Francouzově pravici.
59:01 Pastrňák v útočné třetině nevybojoval puk, Švédové se tak mohli přesunout do útoku, který musel zastavit až Francouz.
58:38 Puk byl ve středním pásmu, Češi střídají.
58:16 Švédové buší do zavřených vrat českého týmu, ale nemohou na něj najít recept!
57:52 Puk se dostal k Francouzovi, který na nic nečekal a vystřelil jej přes celé hřiště! Bránu sice o notný kus minul, ale ušetřil týmu spoustu času!
57:22 Kovář jen o milimetry míjí prázdnou bránu!
57:07 Šimkovi se podařilo vyhodit, kotouč mířil na Pastrňáka, který jej ale nestihl zachytit a sudí píská další zakázané uvolnění Čechů.
56:42 Po dlouhém nátlaku švédských hráčů se sice podařilo Čechům osvobodit se, ale pouze za cenu zakázaného uvolnění. Trenér Vůjtek si vybírá oddechový čas.
55:55 Markström ihned po vhazování míří na střídačku.
55:51 To samé se podařilo Plekancovi, jehož střela míří do ochranné sítě. Markström je na vhazování zpět v bráně, Češi Švédsko vůbec nepustili z pásma při power-play.
55:30 Jarůškovi se málem podařilo trefit prázdnou bránu, ale puk nakonec mířil mimo.
54:36 Švédové to zkouší bez brankáře!
54:32 Česko právě vstřelilo branku!
Další neuvěřitelný gól v podání MICHALA BRINERA, který si sám pro sebe vybojoval kotouč, vybruslil si mezi kruhy a nad rameno překonal Markströma! Euforie početného davu českých fanoušků na stadionu! Bez asistence.
54:04 Velmi nepřehledná situace před Francouzem, nejdříve musel zlikvidovat dvě střely Švédů, následně jedna dorážka vylétla nahoru a trefila do obličeje Jordána a poté se puk dostal zase zpět k českému gólmanovi, který raději přerušil hru.
53:16 Fransson se dostal k puku na hranici kruhu, vybruslil si blíže k bráně a vystřelil, Francouz ale puk viděl a nastavil mu lapačku!
52:37 O puk se bojuje převážně ve středním pásmu, oba týmy se sice snaží vybojovat si šance, ale ani jednomu se to momentálně nedaří.
51:13 Následně Červenka z kruhu propálil Markströma, ale puk se zastavil těsně před brankovou čárou! Velká smůla českého týmu!
50:57 Pastrňák se prokličkoval až před bránu Švédska, kde se snažil zakončit, ale byl odstaven od puku.
50:32 Jarůšek sám před Markströmem nadvakrát minul odkrytou bránu! Neuvěřitelné šance českého týmu!
50:12 Rychlý brejk Čechů zastavil Markström, který si počkal na střelu z dálky a uklidil ji do náruče.
49:48 Opět čtvrtá formace Švédska, střelu od modré před Francouzem nebezpečně tečoval Norman, český brankář měl s pukem velké problémy, než se mu jej povedlo zkrotit.
48:37 Češi mohli i nadále útočit a dokonce i vystřelit, ale Koukal minul bránu a umožnil Švédům přejít do rychlého protiútoku.
47:52 Jarůšek dostal skvělý pas a snažil se dostat přes dva bránící hráče, puk se mu ale zamotal mezi nohy a přišel o něj.
47:14 Dlouhé nahození Švédů raději podržel Francouz v lapačce a přerušuje hru. Vhazování po pravici českého gólmana.
46:25 Puk se teď přesouvá z jedné strany hřiště na druhou, přičemž na obou je dostatek pohledných šancí na vstřelení gólu. Zajímavé je, že publikum víří úplně stejně při šancích Čechů jako při šancích Švédů.
45:34 Na druhé straně ale úřadoval Jarůšek, který obkroužil bránu a mohl u tyčky zavěsit puk do brány, ale místo toho přihrála puk odletěl od brány!
44:46 Švédové se dostali do ráže a dotírají na Francouze ve snaze jej rozhodit a prostřelit jej. České obraně dělají velké problémy přesné přihrávky soupeře.
44:07 Z protiútoku se pokoušel pokořit Francouze Nygren, ale taktéž mířili mimo tři tyče.
43:45 Kempný se dostal do skvělé pozice na na vrcholku kruhu, ale minul bránu!
42:53 Češi se stále povětšinou drží na puku a snaží se prokombinovat se do útočné třetiny, švédský obranný val je ale velmi efektivní.
42:12 Larssonovu střelu od modré tečoval před Francouzem Nyquist, odražený puk minul břevno za českým brankářem doslova o milimetry!
41:18 Útok Čechů zastavuje ofsajd, vhazování ve středním pásmu. Svěřenci Vladimíra Vůjtka se s pukem nemohou dostat přes modrou čáru.
40:35 Češi jsou sice u puku, ale Švédové dobře brání a soupeře nepouští do pásma.
40:01 Začala třetí třetina.
Střely na branku po druhé třetině:

7:13.

Střely celkem:

15:24.
Nakonec ale z tlaku Švédska nic nebylo. Neuvěřitelná druhá třetina pro českým tým, který byl po většinu času jasně lepší, což potvrdil vstřelením tří branek! Třetí dvacetiminutovka začne přibližně ve 20:52.
40:00 Druhá třetina skončila.
39:10 Švédové se natlačili před českou klec a zasypávají Francouze sprškou střel, ale český tým drží.
38:38 Český tým hraje v plném počtu.
Ale branka platí!
Znovu je dnes kontrolováno video, Birnerova branka by podle sudích mohla být pouze nastřelené břevno!
37:59 Česko právě vstřelilo branku!
Tak to je paráda! MICHAL BIRNER ve vlastním oslabení vybojoval kotouč u Francouzovy brány, projel s ním celé hřiště a ještě dokázal vystřelit! Sudí po shlédnutí videa branku potvrdili. Bez asistence.
37:31 Švédové se ženou za znovunastoleném svého vedení, ale český tým svědomitě brání a nepouští soupeře téměř k žádné akci.
36:38 Vyloučení v týmu Česko (Kousal – 2 min.).
36:36 Čtvrtý útok Švédska dnes dělá velké problémy české obraně! Norman hledal přihrávkou volného Sjögrena, kterému ale u odkryté brány puk přeskočil čepel!
35:41 Český tým se snažil dopracovat až ke střele, ale za bránou byl Pastrňák obrán o puk a Švédové rozjeli vlastní akci, na jejímž konci stál Francouz se svou lapačkou.
35:05 Skvělá střelecká pozice, ve které se ocitl Michal Kempný, skýtala možnost střílet ze střední vzdálenosti na nic nevidícího Markströma, český obránce ale trefil jen jeho beton!
34:16 Češi se i nadále tlačit a vytěžit ze svého nátlaku maximum, ale Švédové se zmocnili kotouče a přesunuli hru před Francouze.
33:38 Švédský tým si bere oddechový čas.
33:38 Česko právě vstřelilo branku!
Dlouhý tlak českého týmu přinesl své ovoce. Vynikající střílená přihrávka Jeřábka skončila na holi JANA KOVÁŘE, jenž z mezikruží usměrnil puk mezi tři tyče! Asistence: Jakub Jeřábek a Michal Birner.
33:09 Češi uzavřeli soupeře v pásmu a snaží se střílet, ale zatím žádná ze střel neprošla až k Markströmovi.
32:26 Doudera skvělým zákrokem zabránil Nyquistovi v samostatném úniku, když hokejkou dosáhl na dlouhý pas a odrazil jej bokem
32:13 Jarůšek se pokusil svou střelu skrýt pod brusle bránícího soupeře, ale ten ji tečoval bruslemi a puk skončil za bránou.
31:44 Češi napadali před Markströmem tak dlouho, až byl donucen Švédský tým vyhodit na zakázané uvolnění.
30:57 Švédové jsou sice více na puku, ale tato pasáž hry je divácky neatraktivní, chybí střely na bránu a také rychlé akce, které byly k vidění v prvním dějství.
30:08 Rosen svým nahozením před brankoviště hledal někoho, kdo by mohl puk tečovat, dostali se k němu ale Češi, kteří zakládají protiútok.
29:24 Hra se přelévá z jedné strany a druhou, ale chybí střely na bránu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, kterou by soupeř mohl potrestat.
28:37 Švédové sice na chvíli přesunuli hru před Francouze poté, co Omark vybojoval puk, ale česká obrana zapracovala a opět posílá svůj tým do útoku.
28:14 Kundrátek tvrdou ranou z vrcholu kruhu míjí bránu.
27:25 Do útoku se taky dostali hráči Švédska, jejichž útok ale postrádal rychlost, proto přišli o puk a do ofenzívy se vrhají Češi.
26:54 A mohlo být vyrovnáno! Birner ale ze samostatného úniku na švédského gólmana nevyzrál!
26:45 Česko právě vstřelilo branku!
Nakonec se zadařilo! Přihrávkou zpoza brány našel Červenka DAVIDA PASTRŇÁKA, jehož pohotové přiklepnutí kotouče prošlo Markströmi nad ramenem! Asistence: Roman Červenka a Jakub Jeřábek.
26:03 Český tým uzamkl soupeře v jeho vlastním pásmu a především díky Jarůškově bojovnosti mohl již dvakrát vystřelit na bránu.
25:20 Nakonec se povedlo a po přesunutí hry se dostal ke střele Jarůšek, jehož nepříliš přesný a rychlý střelecký pokus skončil o značně velký kus mimo bránu.
24:48 Puku se zmocnili Švédové, kteří kombinují před Francouzem a dělají problémy české obraně, která nedokáže vystihnout jejich přihrávku.
24:15 Řepík byl sám v mezikruží, ale zvolil raději přihrávku, kterou úplně netrefil a Češi ztrácejí kotouč.
23:36 Na druhé straně hrozily Tre Kronor, Lundberg dorážel z bezprostřední blízkosti puk do brány, což se ani trochu nelíbilo českým obráncům, kteří se vrhli do menší strkanice.
23:16 Červenka stál úplně osamocen před Markströmem, švédský gólman ale dokázal utěsnit mezeru u tyčky! Obrovská šance Česka!
22:40 Švédská formace již byla na ledě dlouho, a tak jen odevzdala puk a jela střídat, Češi zakládají útok od Francouze.
22:06 Puk se několikrát přesunul od jedné brány ke druhé, ale ani jedem tým si nemůže vypracovat střeleckou pozici.
21:11 Na druhé straně vystřelil z vrcholku kruhu tvrdě Larsson, ale Jordán mu skočil do střely, čímž vyrazil puk do středního pásma a začal český útok.
20:53 Po dobré kombinaci se dostal ke střele od modré Jan Kolář, jehož dělovku ale švédský gólman viděl a polapil ji do náruče.
20:15 Švédové hrají opět v pěti, Češi ale zůstávají před Markströmem.
20:01 Začala druhá třetina.
Češi budou po vhazování dohrávat patnáct vteřin přesilovky.
Střely na branku po první třetině:

8:11.
V sestavě Švédska se nachází dva obránci se shodným jménem Eric Gustafsson. Jedná se však pouze o shodu jmen, dotyční nejsou nijak příbuzní. Pro přehlednost onlajnu bude Eric Gustafsson hrající v Chicagu Blackhawks označen číslem I. Eric Gustafsson hrající v minulé sezoně za švýcarský Kloten bude označován číslem II.
Úvodní dějství je minulostí. Češi předvedli výkon srovnatelný se Švédskem, ale neproměnili ani jednu ze svých šancí, Švédové by naopak mohli rozdávat lekce o produktivitě, když se prosadili po dvou protiútocích. Druhá část začne přibližně ve 20:03.
20:00 První třetina skončila.
19:52 Švédsko právě vstřelilo branku!
A je tu gól v oslabení. MARTIN LUNDBERG ujel se Sjögrenem, párkrát si vyměnili kotouč a nakonec Lundberg vytasil bekhendový blafák, kterým překonal Francouze. Asistence: Mattias Sjögren.
19:20 Češi měli několik šancí, jak skórovat, ale ani Řepík s Birnerem nebyli úspěšní!
18:53 Červenka přímo před Markströmem spálil obrovskou šanci, když minul odkrytou bránu!
18:31 Kotouč se po nepřesné přihrávce na modrou čáru přesouvá do středního pásma a Švédové střídají.
18:15 Švédové jdou znovu do čtyř, se střetl s Jarůškem a český hráč zůstal na zemi. Dvě minuty za podražení si odsedí Larsson.
18:07 Jordán byl ve skvělé střelecké pozici, ale šanci prováhal a vypálil až když se mu do střely postavil jeden z vracejících se Švédů.
17:13 Nyquist s Wennbergem vážně ohrozili Francouze, když druhý jmenovaný vypálil z kruhu těžkou střelu, český gólman zpacifikoval kotouč s obtížemi.
16:26 Češi mají velké problémy ve vlastním pásmu, nedokáží odehrát kotouč dál než k modré čáře, čehož využívají Švédové ke střílení na bránu!
15:36 Češi sice tlačili a zasypali Markströma sprškou střel, ale ani jedna se neuchytila. Na druhé straně se Lundberg dostal do samostatného úniku, ale Francouz se štěstím chytá!
14:15 Málo vídaná situace v podání Švédska. Hráči Tre Kronor byli dvakrát vykázáni ze vhazování a sudí neotáleli a udělili jim dvě minuty za zdržování hry.
14:13 Čechům se po přesunu hry před Francouze nedaří dostat se s kotoučem do středního pásma, Švédové dobře napadají a nedají českému týmu ani metr ledu zadarmo.
13:34 Jarůšek si vybojoval prostor pro bekhendovou střelu z kruhu, ale Markström byl pozorný.
13:23 Norman s Lundbergem ujeli v přečíslení dvou na jednoho, druhé jmenovaný dostal přihrávku těsně před Francouzem, ale jeho rána přeletěla bránu! Velká šance Švédska!
12:44 Další velká šance Čechl, tentokrát na hranici brankoviště dorážel Birner, jehož celkem tři rány Markström ustál!
12:14 Plekanec se snažil dorážet Kundrátkovu střelu, ale Markström byl proti a nastavil jeho ráně betony.
11:29 Až teď se po krátké štaci ve středním pásmu dostal na modré k puku Doudera, jehož rána ale minula bránu o notný kus.
10:50 Švédové jsou na koni a stále útočí, Češi se nedokáží vymanit z obranného pásma a zmocnit se kotouče.
A platí.
Pozor, rozhodčí jdou kontrolovat záznam pro podezření na vstřelení gólu vysokou holí.
09:15 Švédsko právě vstřelilo branku!
Z bleskurychlého protiútoku se prosazuje ROBERT ROSEN, který tečoval ránu od modré v podání Wennberga. Studená sprcha pro Čechy, kteří doposud působili aktivněji. Asistence: Alexandrer Wennberg a Erik Gustaffson II.
09:02 Červenka se zmocnil kotouče a vydal se útočit, ale místo bezhlavého útoku na bránu raději šetří čas.
08:41 Puk je stále u švédské brány, Češi bravurně napadají.
08:03 Koukal předvedl skvělý reflex, když vykopl Omarkovu pumelici od modré až k Markströmovi!
07:36 Hned po vhazování se Sundström pokusil vypálit, Francouz jeho projektilu nastavil lapačku.
07:26 Češi špatně vystřídali a vysloužili si dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
07:03 Češi jsou opět v pásmu a jsou nebezpeční! Řepíkovu ránu se pokusil dorážet Birner, ale byl odstaven švédskou obranou velmi rychle.
06:26 Na druhé straně se ke střele od modré odhodlal Norman, ale jeho střela zápěstím mířila hodně mimo.
05:45 Filippi se dostal k puku na modré čáře, udělal dokonalé písmeno U kolem brány a z vrcholu kruhu vystřelil, touš proletěl pouze milimetry od tyče švédské brány!
05:04 Češi se ocitli ve velmi nadějné šanci, Kašpar ale jel s pukem příliš pomalu, Kousal přejel modrou čáru dříve než kotouč a rozhodčí signalizuje ofsajd.
03:59 Češi se nechali zatlačit až k vlastní bráně, Francouz musel likvidovat nebezpečnou střelu Nyquista, ale poradil si a poslal své spoluhráče opět do útoku.
03:20 Pastrňák se z ostrého úhlu napřáhl a jal se pálit, tvrdou ranou ale u tyčky postaveného Markströma nepřekvapil.
02:52 Nygren tvrdě vypálil od modré, ale minul. Češi hrají opět v pěti.
02:12 Konečně se Švédové dostal do české obranné třetiny, ale jejich přihrávky nejsou přesné a brzdí jejich snahy a vystřelení na bránu.
01:46 Češi opět vyhazují, Tre Kronor se nemohou udržet před Francouzem.
01:20 Švédové nezačali dobře, v útočné třetině si nerozuměli v nahrávce a musí zpět k vlastní bráně.
00:50 Vyloučení v týmu Česko (Kovář – 2 min., hákování).
00:42 Pastrňák vybojoval kotouč ve středním pásmu, vyjel s ním až za bránu soupeře, vybruslil si na hranici brankoviště a přihrával Červenkovi, kotouč byl ale tečován a zamířil jinam.
00:01 Utkání právě začalo.
Na led nastupují oba týmy, utkání za moment započne.
Úvodní sestavy:

Švédsko: Markström (Fasth) – Larsson, Gustaffson I., Fransson, Gustavsson II., Fantenberg, Nygren – Backlund, Ericcson, Omark – Cehlin, Nyquist, Wennberg – Ritola, Sundström, Rosen – Sjögren, Lundberg, Norman.

Česko: Francouz (Furch) – Jeřábek, Jordán, Kolář, Šimek, Kempný, Kundrátek, Doudera – Červenka, Plekanec, Patrňák – Birner, Kovář, Řepík – Kašpar, Zohorna, Kousal – Filippi, Koukal, Jarůšek – Zaťovič.

Rozhodčí: Piechaczek (GER), Sidorenko (BLR) – McIntyre (USA), Otmachov (RUS).
Švédská sestava doznala oproti včerejšímu zápasu proti Dánsku dvou změn. V brance se ukáže Jacob Markström a ve druhém útoku nahradil Linuse Klasena Patrick Cehlin.
Český tým nastoupí v bráně s Pavlem Francouzem, který se podle trenérů osvědčil na zápase ve Znojmě. Hrát by také měl David Pastrňák, kterého o víkendu sužovaly zdravotní potíže.
Švédové se v letošní sezóně utkali s českým týmem čtyřikrát v rámci Euro hockey tour, přičemž bilance je vyrovnaná – dvě výhry a dvě porážky. Naposledy se utkaly obě reprezentace ve dvojzápase ve Znojmě, kdy nejdřív schytali debakl Češi (prohra 2:7) a následně uštědřil výběr Vladimíra Vůjtka Švédům debakl ještě větší (výhra 7:1).
Česko
Svěřenci Vladimíra Vůjtka po počáteční výhře nad ruskou sbornou klopýtli s Lotyšskem, se kterým prohrávali ještě minutu před koncem, ale nakonec vyhráli po nájezdech.

Češi potřebují výhru, aby si vylepšili pozici pro postup do vyřazovacích bojů, ale na turnaji je v základní části čekají již jen papírově slabší soupeři.
Švédsko
Tým Tre Kronor na turnaji patří k jasným favoritům. V úvodním zápase sice překvapivě ztratil bod proti Lotyšsku, ale hned ve druhém si spravil chuť na Dánsku, kterému nastřílel pět branek.

Pär Mårts se bude chtít proti Česku ukázat, protože Češi patří ve skupině spolu s Ruskem a právě Švédskem k favoritům. Očekávat se tak dá pohledný útočný styl hokeje, který hráli Švédové proti Dánsku.
Příjemné pondělní odpoledne, proti sobě dnes stanou dva lídři skupiny A hrající v Moskvě, národní týmy České republiky a Švédska. Oba celky mají v tabulce shodně pět bodů se stejným skóre 7:3, vítěz tedy půjde do čela celé tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.
# čas situace
59:47 Řepík o kousek minul prázdnou bránu!
57:22 Kovář jen o milimetry míjí prázdnou bránu!
55:55 Markström ihned po vhazování míří na střídačku.
54:36 Švédové to zkouší bez brankáře!
54:32 Česko právě vstřelilo branku!
Další neuvěřitelný gól v podání MICHALA BRINERA, který si sám pro sebe vybojoval kotouč, vybruslil si mezi kruhy a nad rameno překonal Markströma! Euforie početného davu českých fanoušků na stadionu! Bez asistence.
51:13 Následně Červenka z kruhu propálil Markströma, ale puk se zastavil těsně před brankovou čárou! Velká smůla českého týmu!
50:32 Jarůšek sám před Markströmem nadvakrát minul odkrytou bránu! Neuvěřitelné šance českého týmu!
45:34 Na druhé straně ale úřadoval Jarůšek, který obkroužil bránu a mohl u tyčky zavěsit puk do brány, ale místo toho přihrála puk odletěl od brány!
Ale branka platí!
37:59 Česko právě vstřelilo branku!
Tak to je paráda! MICHAL BIRNER ve vlastním oslabení vybojoval kotouč u Francouzovy brány, projel s ním celé hřiště a ještě dokázal vystřelit! Sudí po shlédnutí videa branku potvrdili. Bez asistence.
33:38 Česko právě vstřelilo branku!
Dlouhý tlak českého týmu přinesl své ovoce. Vynikající střílená přihrávka Jeřábka skončila na holi JANA KOVÁŘE, jenž z mezikruží usměrnil puk mezi tři tyče! Asistence: Jakub Jeřábek a Michal Birner.
26:45 Česko právě vstřelilo branku!
Nakonec se zadařilo! Přihrávkou zpoza brány našel Červenka DAVIDA PASTRŇÁKA, jehož pohotové přiklepnutí kotouče prošlo Markströmi nad ramenem! Asistence: Roman Červenka a Jakub Jeřábek.
23:16 Červenka stál úplně osamocen před Markströmem, švédský gólman ale dokázal utěsnit mezeru u tyčky! Obrovská šance Česka!
19:52 Švédsko právě vstřelilo branku!
A je tu gól v oslabení. MARTIN LUNDBERG ujel se Sjögrenem, párkrát si vyměnili kotouč a nakonec Lundberg vytasil bekhendový blafák, kterým překonal Francouze. Asistence: Mattias Sjögren.
13:23 Norman s Lundbergem ujeli v přečíslení dvou na jednoho, druhé jmenovaný dostal přihrávku těsně před Francouzem, ale jeho rána přeletěla bránu! Velká šance Švédska!
12:44 Další velká šance Čechl, tentokrát na hranici brankoviště dorážel Birner, jehož celkem tři rány Markström ustál!
09:15 Švédsko právě vstřelilo branku!
Z bleskurychlého protiútoku se prosazuje ROBERT ROSEN, který tečoval ránu od modré v podání Wennberga. Studená sprcha pro Čechy, kteří doposud působili aktivněji. Asistence: Alexandrer Wennberg a Erik Gustaffson II.
# čas situace
54:32 Česko právě vstřelilo branku!
Další neuvěřitelný gól v podání MICHALA BRINERA, který si sám pro sebe vybojoval kotouč, vybruslil si mezi kruhy a nad rameno překonal Markströma! Euforie početného davu českých fanoušků na stadionu! Bez asistence.
37:59 Česko právě vstřelilo branku!
Tak to je paráda! MICHAL BIRNER ve vlastním oslabení vybojoval kotouč u Francouzovy brány, projel s ním celé hřiště a ještě dokázal vystřelit! Sudí po shlédnutí videa branku potvrdili. Bez asistence.
33:38 Česko právě vstřelilo branku!
Dlouhý tlak českého týmu přinesl své ovoce. Vynikající střílená přihrávka Jeřábka skončila na holi JANA KOVÁŘE, jenž z mezikruží usměrnil puk mezi tři tyče! Asistence: Jakub Jeřábek a Michal Birner.
26:45 Česko právě vstřelilo branku!
Nakonec se zadařilo! Přihrávkou zpoza brány našel Červenka DAVIDA PASTRŇÁKA, jehož pohotové přiklepnutí kotouče prošlo Markströmi nad ramenem! Asistence: Roman Červenka a Jakub Jeřábek.
19:52 Švédsko právě vstřelilo branku!
A je tu gól v oslabení. MARTIN LUNDBERG ujel se Sjögrenem, párkrát si vyměnili kotouč a nakonec Lundberg vytasil bekhendový blafák, kterým překonal Francouze. Asistence: Mattias Sjögren.
09:15 Švédsko právě vstřelilo branku!
Z bleskurychlého protiútoku se prosazuje ROBERT ROSEN, který tečoval ránu od modré v podání Wennberga. Studená sprcha pro Čechy, kteří doposud působili aktivněji. Asistence: Alexandrer Wennberg a Erik Gustaffson II.
74